• Sodomkovi
3. společenský ples SMT Skuteč – předtančení (s portréty)

24.1.2014 se konal, JIŽ TRADIČNÍ, 3.ples taneční skupiny SMT Skuteč. Příjemné prostředí, bohatá tombola, kvalitní hudba a především výborné taneční vystoupení této skupiny řadí tento ples mezi ty nej...a jako každý rok, i letos jsme využili mezičas k focení portétů...

2013 Tablo Gymnazium Skuteč 2013

Tablo studentů gymnázia Suverénního řádu maltézských rytířů ve Skutči 2013. Kdo máte cestu přes skutečské náměstí, přijďte k výloze místní galanterie - tablo je opravdu veliké 2,5 metru široké a 1 metr vysoké:)

SMT Skuteč 2. společenský ples - předtančení (s portréty)

19. ledna se uskutečnil druhý, již tradiční :) ples SMT Skuteč. O krásné předtančení nebylo nouze - letos 2x a o půlnoci velkolepé taneční překvapení... a jako loni, tak i letos jsme využili volného času a v mobilním ateliéru nafotili několik desítek potrétů..

SMT Skuteč 1. společenský ples - předtančení (s portréty)

V sobotu 21. ledna 2012 se v Kulturním klubu ve Skutči uskutečnil první ples SMT Skuteč. Byl jsem požádán o fotografování obou předtančení a v mezičase o vytvoření portrétních fotografií. Musím smeknout klobouk dolů před tím, co jsem v podání SMT viděl. První předtančení přiblížilo příjemnou atmosféru plesu a půlnoční překvapení všem ukázalo, že toto báječného tanečního uskupení ví, co dělá a dokáže svoji lásku k tanci předat i všem přítomným hostům. Nekončící potlesk byl jasným důkazem, že nejen mě představení uchvátilo... Čas mezi tanci jsme využili k focení (nejenom) prezentačních portrétů párů...

Tablo Gymnázium Skuteč - Octava A

Fotografie tabla maturitní třídy Octava A gymnázia ve Skutči.

JandaDesign - výrobky pro děti

Ukázka produktové fotografie. Firma JandaDesign mne oslovila s poptávkou nafocení jejich nových výrobků pro děti. Fotografie budou použity pro reklamní účely a web prezentaci. Obrázky jsou chráněné vodoznakem, aby nebyly zneužity konkurencí. Fotografování probíhalo na přání v prostorách u zákazníka, disponuji mobilním ateliérem.

Ford Mustang, Harley Davidson a modelky

Jedno středeční odpoledne jsem měl tu čest zavítat do nově otevřeného atelieru firmy GM Foto v Chrudimi. Podívejte se na kouzelné spojení krále aut - Forda Mustanga z roku 1969, Harley Davidsonů a dvou půvabných modelek.