• Prezentace
Svatební fotografie - Martina a Honza Prášilovi - obřadní síň radnice Pardubice, zámek Pardubice

Svatební fotografie Martiny a Honzy Prášilových - své ANO si slíbili v obřadní síní na radnici v Pardubicích. Po společném fotografování jsme se vydali na procházku k nedalekému zámku..

Svatební fotografie - Lenka a Fanda Rybenský - zámecká zahrada Chrast

Svatební fotografie Lenky a Fandy Rybenských. Své ANO si slíbili v zámecké zahradě v Chrasti..

Svatební fotografie - Klárka a Radek Zindulkovi - zámecká zahrada Chrast

Svatební fotografie Klárky a Radka Zindulkových. Své ANO si slíbili v zámecké zahradě v Chrasti za přítomnosti mnoha přátel a kamarádů...

Svatební fotografie Pešavovi - Kostel sv. Bartoloměje Heřmanův Městec

Svatební fotografie Alenky a Honzy Pešavových. Své ANO si slíbili v krásném kostele sv. Bartoloměje v Heřmanově Městci...a vydali se na společnou cestu životem. Sobota byla víc než letní, přímo tropická, přesto portrétní fotografie v zámeckých zahradách v Chrasti zmákli na jedničku.

Svatební fotografie Hýskovi - Muzeum barokních soch Chrudim

V krásném prostředí Muzea Barokních soch si řekli své ANO Katka a Honza Hýskovi. Po odpolední hostině v hotelu Šustr v Nasavrkách jsme vyrazili na procházku k rybníčku a využíli chvíle pro portrétní fotografování...

Vacíkovi - obřadní síň radnice Pardubice, zámek Pardubice

Svatební fotografie novomanželů Vacíkových. Svatebčané přijeli na tento slavnostní okamžik historickým autobusem, aby Zuzce a Jindrovi dosvědčili jejich ANO v Pardubicích na radnici.

Přichystalovi - Smetanův dům v Litomyšli, klášterní zahrady Litomyšl

Svatební fotografie Jirky a Ireny Přichystalových. Své ano si řekli ve Smetanově domě v Litomyšli a portrétní fotografie pochazejí z krásných klášterních zahrad Litomyšl.

Jandovi - zahradní obřad a restaurace u Kamenné Studny

Svatební fotografie Renaty a Tomáše Jandových. Své ANO si řekli za přítomnosti blízkých a kamarádů na zahradním obřadě ve Skutči. Svatební hostina proběhla v restauraci u Kamenné Studny ve Skutči.

Chmelíkovi - Makov u Litomyšle, zámek Nové Hrady

Svatební fotografie - Lenka a Milan Chmelíkovi si své ANO řekli v kostele sv. Víta v Makově u Litomyšle. Fotografování portrétů proběhlo na zámku v Nových Hradech.

Žižkovi - radnice a zámek Pardubice

Svatební fotografie Míšy a Honzy Žižkových. Své ANO si slíbili na radnici v Pardubicích a portrétné fotografie jsme fotili v okolí zámku Pardubice. Na závěr focení si pro novomanžele a svatebčany přijel svatební historický autobus.

Novotní - kostel sv. Bartoloměje Pardubice

Isabela a Jarda Novotní a jejich svatební fotografie. Své ANO si řekli v kostele sv. Bartoloměje v Pardubicích a portrétní fotografie byly foceny v zámecké zahradě v Chrasti.

Drapákovi - zámek Slatiňany

Svatební fotografie - Pavla a Honza Drapákovi si své \"ANO\" řekli v zámecké knihovně ve Slatiňanech. Portrétní fotografie pocházejí ze zámeckého prostředí a zahrádky restaurace Na Výsluní, kde byla připravena i slavnostní hostina.

Semerádovi - radnice Chrudim

Svatební fotografie Lucky a Fandy Semerádových. Pojďte se podívat na netradiční ženichův \"vůz\", ve kterém si Fanda odvážel svoji Lucku z radnice v Chrudimi na odpolední pohoštění. Portrétní fotografie pocházejí z klášterních zahrad v Chrudimi a z penzionu U Kaštanu v Petrkově.

Pantůčkovi - zámek Slatiňany

Svatební fotografie Lucky a Martina Pantůčkových. Mraky si s námi sice od rána pohrávaly, ale nakonec se mohl celý obřad konat venku, za pěkného slunečného počasí, na nádvoří zámku ve Slatiňanech. Portrtétní fotografie jsou ze zámeckých interiérů, blízkého okolí a zámecké zahrady. Svatební hostina byla v příjemném prostředí hotelu Šustr v Nasavrkách.

Kotkovi - zámek Nové Hrady

Svatební fotografie Věry a Miloše Kotkových. V jednom z nejkrásnějších zámků Východních Čech ve stylu francouzských letních sídel - Nové Hrady si řekli ANO a vydali se na společnou cestu životem...

Miléřovi

Svatební fotografie novomanželů Miléřových. Své ano si řekli v obřadní síni na radnici v Chrudimi a portrétní fotografie pocházejí z nedalekého krásného parku.

Kmoškovi

Svatební fotografie Veroniky a Roberta Kmoškových - zámek Chrast.

Fáberovi

Soňa a Tomáš Fáberovi si řekli své ANO...doma v Borové...a portrétní fotografie jsou?..odkudsi z blízkého okolí naší malebné země...

Kománkovi

Svatební fotografie Pavlíny a Zdeňka Kománkových...obřad se konal na zámku v Chrasti a portrétní focení probíhalo v zámeckém parku..za příjemného mrholení...

Pavlíkovi

Svatební fotografie novomanželů Pavlíkových - zámek Chrast.

Psotovi

Svatební fotografie - Lenka a Honza Psotovi si řekli své ANO v poutním chrámu Panny Marie Pomocnice v Luži.

Dieneltovi

Svatební fotografie Šárky a Přemysla Dieneltových - Zájezdní hostinec Obora Trpišov.

Křivský

Svatební fotografie Klárky a Aleše Křivských - kostel Nanebevzetí Panny Marie ve Skutči.

Kosmákovi

Svatební fotografie z krásného prostředí zámku Slatiňany novomanželů Kosmákových.

Pospíšilovi

Svatební fotografie z krásné svatby novomanželů Pospíšilových...počasí nám přálo, páv na zámku v Pardubicích ukázal svá krásná paví oka... A Lucka a Bob si řekli své ANO ...

Váchovi

Lenka a David Váchovi si řekli své ano na zámku v Chrasti u Chrudimi.

Formanovi

Svatební fotografie Barbory a Martina Formanových. Svatební obřad se konal na radnici Pardubicích.

Merkudovi

Svatební fotografie Lidušky a Honzíka Merkudových. Mše svatá se konala v kostele Nanebevzetí Panny Marie ve Skutči, zimní zátah na návsi obce Štěpánov a svatební hostina v hotelu Renospond ve Zderazi.

Ročňovi

Svatební fotografie novomanželů Ročňových. Péťa a Vašek si řekli své ano v kostele sv. Jakuba na Rané.

Marquetant

Svatební fotografie Evy a Bàlint Marquentant. Své igen si novomanželé řekli na radnici v Hlinsku a svatební veselí pokračovalo v krásném prostředí hotelu Podlesí.

Kubíkovi

Novomanželům Kubíkovým se na zámku ve Slatiňanech nakonec ukázalo sluníčko a obřad mohl být na zámeckém nádvoří...

Šebejovi

Svatební fotografie Lídy a Petera Šebejových. Pojďte s námi nahlédnout pod pokličku jednoho krásného svatebního dne...

Šibalovi

Novomanželé Šibalovi a jejich svatební fotografie. Pro nepřízeň počasí jsme se sešli v krásném prostředí oddací síně na radnici v Třemošnici.

Benešovi

Petra a Radek Benešovi si řekli své ano jedno sobotní odpoledne na golfovém hřišti v Dobříkově u Chocně.

Dana a Tomáš Netoličtí

Dana a Tomáš Netoličtí a jejich svatební fotografie z celého svatebního dne. Obřad se odehrál na nádvoří zámku ve Slatiňanech. Po portrétovém fotografování uvnitř krásných zámeckých prostor se vydali v koňmi taženém kočáře na svatební hostinu v hotelu Šustr v Nasavrkách.

Čejkovi

Lenka a Pavel Čejkovi a jejich svatební fotografie. Obřad se konal v kostele Nanebevzetí Panny Marie ve Skutči a portrétové fotografie byly foceny poblíž hotelu Mánes ve Svratce.

Beranovi

Svatební fotografie novomanželů Beranových. Andrea a Ivo se vzali na zámku v Chrasti.

Královi

Svatební fotogalerie novomanželů Králových

Fouskovi

Svatební fotografie novomanželů Fouskových

Půlpánovi

Svatební fotografie novomanželů Půlpánových. Hanka a Honza se vzali v kostelíku sv. Jana Křtitele na Podskale.

Maruška a Vláďa Makovští

Maruška a Vláďa Makovští si řekli své ANO v kostele Narození Panny Marie v Hlinsku. Pojďte se podívat, jak vše probíhalo - od časných ranních příprav až po večerní zábavu.

Toulovi

Eva a Michal Toulovi si řekli své ANO na zámečku v Jevíčku.

Petra a Jirka Pachovští

Petra a Jirka Pachovští si řekli své ANO na radnici v Pardubicích.

Čermákovi

Svatební fotografie novomanželů Čermákových.

Divišovi

Novomanželé Divišovi si řekli své ANO na Lichnici (portrétní fotografie sépiové).

Sodomkovi

Lenka a Pavel Sodomkovi. Odpolední fotografování na zřícenině hradu Lichnice.